top of page

Žalūzijas ir brīnišķīga, mūsdienīga alternatīva ierastajiem aizkariem. Pieejama plaša audumu izvēle, kā arī furnitūras krāsu izvēle.
Uzmēram, piegādājam un uzstādam. Izpildes termiņš 10 - 25 darba dienas.

Rullo žalūzijas

Diena & Nakts
Mūsu klientu iecienītākais risinājums. Piedāvājam izvēlēties sev piemērotāko no vairāk kā 50 audumu un krāsu paraugiem

Black out - aptumšojošās žalūzijas

Šīs žalūzijas piemērotas guļamistabām, kā arī telpām, kuras stipri uzkarsē tieši saules stari.  Nodrošina tumus arī vasaras gaišajos rītos, kā arī laternas gaismu apsīdētajās telpās. Piedāvājam izvēlēties sev piemērotāko no vairāk kā 30 audumu un krāsu paraugiem. Maksimālais platums 2,2m, maksimālais augstums 3,5m.

Saules atstarojošās žalūzijas

Lielisks risinājums telpām, kuras stipri uzkarsē tieši saules stari, bet nav nepieciešams nodrošināt pilnībā aptumšot.
Piemērotas darbistabām un  kabinetiem, viesistabām un biroja telpām. Arī mēs savā birojā esam izvēlējušies tieši šo risinājumu.
Piedāvājam izvēlēties sev piemērotāko no vairāk kā 30 audumu un krāsu paraugiem. Maksimālais platums 3,2m, maksimālais augstums 3,5m.

Klasiskās

Iespēja izvēlēties no vairāk kā 150 audumu un krāsu paraugiem. Pieejamas kā kasetē, tā arī 32mm rullī.

Plissē žalūzijas

Šīs žalūzijas lieliski derēs, ja vēlaties noslēpties no apkārtējo acu skatiena, bet tai pašā laikā vēlaties, lai saules gaisma iespīd logā. Žalūzijas stipsinās pie loga līstēm. Piemērotas arī jumta logiem. Iespēja izvēlēties no vairāk kā 50 audumu un krāsu paraugiem, tajā skaitā saules atstarojoši audumi. Minimālais platums 0,25 m. Maksimālais, ieteicamais platums 1,4 m, maksimālais, ieteicamais augstums 2m.